| IT4help a întrebat:

Salut tuturor! Am doua intrebari.
Doresc sa imi cumpar un bilet la Untold Festival 2016 ( ESTE VIP ). Dar am doar 14 ani; este o problema sau am voie sa intru cu bilet vip?
Ce facilitati primesc in plus?

Răspuns Câştigător
| Noodlez a răspuns:

Salut, Ex Untold Staff here!

Accesul în cadrul festivalului Untold pentru persoanele ce au vârsta sub 18 ani se face în felul următor: pentru persoanele ce au între 14-17 ani, inclusiv, accesul se face pe bază de bilet şi este condiţionat de acordul părinţilor sau a tutorilor legali. Acordul copiilor sub 14 ani se face doar însoţit de părinţi. În unele zone ale festivalului Untold va fi accesul interzis minorilor. Apropo, vei purta o brăţară diferită faţă de cei majori, aşa că vei fi uşor de identificat ca minor.

Pachetul VIP pentru 2016 încă nu a fost anunţat, dar acesta va conţine cel mai probabil următoarele:
- Accesul în ZONA VIP la Main Stage, dar şi la alte două scene selectate (ZONA VIP va fi poziționată pe o platformă înălțată şi va beneficia de o mai bună vizibilitate)
- Intrarea VIP specială
- Accesul la stații de încărcare a telefoanelor mobile, în zona VIP
- Premium bar service cu meniu extins și timp minim de așteptare
- Opţiuni speciale de mâncare
- Un tricou oficial al Festivalului
- Alte surprize VIP

Distracţie faină!

1 răspuns:
| descendenta a răspuns:

Nu ai voie trebuie sa ai peste 18 ani