| Chermaci_Marian_2000 a întrebat:

Am o intrebare, stiti cumva cat timp tine licenta gratuita la antivivrusul bitdefender free edition?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Frate,daca e "free edition" nu ai nevoie de o licensa, ai nevoie de licensa doar la cele premium.Ai youtube, gasesti orice.

7 răspunsuri:
| Chermaci_Marian_2000 explică (pentru Ora de net):

Dar totusi cat timp este valabil, daca ma poate ajuta cineva?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orice program gratuit nu are un termen de expirare a licentei, asa este si la Bitdefender Free Edition.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Chermaci_Marian_2000):

Versiunea aia FREE, merge la nesfarsit ca sa zic asa, dar nu are toate beneficiile care le are versiunea premium.

| Chermaci_Marian_2000 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc, in sfarsit sunt lamurit!

| doctorandus a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi in maxim 30 de zile. Inregistrarea este gratuita.

| Krixxus a răspuns:

Eu il am de mai bine de 1 an laughing) deci e nelimitat

| Ora de net a răspuns:

Buna Marian,

Antivirusul Bitdefender Free Edition nu expira, dar acesta nu contine toate functionalitatile licentei complete Bitdefender.

Mai multe poti sa afli de aici http://www.bitdefender.com/solutions/free.html