| Himynameis a întrebat:

Am o mica problema
Am luat mai demult internet de la romtelecom dar netul era foarte naspa si se misca foarte lent
Dupa am luat de la upc si merge absolut super greu si se inchide singur si nu merge deloc
Ma gandesc sa iau de la digi rds....are cineva si stie daca e bun?

Răspuns Câştigător
| cevdet a răspuns:

Am eu si merge perfect!
Si, in general merge mai bine decat altele.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Am cel mai ieftin abonament de la RDS(28 lei/luna) si merge perfect

| DavidoffUser a răspuns:

Ai trecut de la greu la super greu?
Ahahaha!
Treci la rds ca-i foarte bun.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam ca inainte sa schimbi din nou furnizorul de internet sa suni la relatii cu clientii si sa le explici ca nu esti multumit de serviciile pe care le furnizeaza - poate iti pot oferi ceva sau performant sau exista o problema tehnica ce poate fi remediata.

| Himynameis explică (pentru Ora de net):

Degeaba, la fel merge vad,