| Gigeloi000 a întrebat:

Este o oferta noua la cosmote pentru abonati in care primesti galaxy tab 2 la 400 ron daca-ti faci abonament pe 2 ani la internetul de la Romtelecom de 100mbps(59ron/luna). Problema este ca sunt nehotarat daca sa renunt la netul de la Rds&Rcs de care sunt multumit, in favoarea netului de la Romtelecom. Am auzit mai multe pareri ca si cum Romtelecomul ar fi mai bun decat rds-ul si invers. Inca o chestie ar mai fi ca un prieten care are acelasi abonament de la rds ca al meu nu este deloc multumit de el pentru ca este foarte lent si ma gandeam ca poate asa o fi si la Romtelecom, daca unora nu le merge bine asta nu inseamna ca trebuie generalizata chestia... daca aveti cunostinte sau uitilizati netul de la Romtelecom as vrea sa stiu ce parere aveti despre el. Multumesc

Răspuns Câştigător
| MihaiEddy93 a răspuns:

Am multi colegi care au internet de la romtelecom. Pot spune ca functioneaza foarte bine si prinde viteze mari.