| ionut6709 a întrebat:

am o problema cu YouTube-ul pe telefon, acum 6 zile mergea normal dar dintr-o data s-a pus pauza la clipul la care ma uitam fara sa il ating, acum mi se pune pauza la fiecare 4-6 secunde sau mai des, nu e de la semnalul de innet am full wifi, se pune pauza de parca as pune eu. Un sfat ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Ionut,

Recomandarea noastra este sa dezinstalezi aplicatia si sa o instalezi din nou.

| NeaMih4i a răspuns:

Reinstaleaza Youtube-ul si o sa iti mearga

| Tifrea_Raluca_1982 a răspuns:

Buna. Am patit si eu asa. Am restartat telefonul si e ok acum

| ionut6709 explică (pentru Tifrea_Raluca_1982):

Meris, chiar a mers, dar nu stiu de ce nu pot sa iti dau funda.