| Andrei_Robert_1995_PXAD a întrebat:

Sall TPU
Deci am o problema la telefon, cand privesc un film pe net sau pe Youtube mi se pune pauza automat din 5 in 5 min cam asa, deci se pune pauza fara sa il ating ce pot face, cei care au mai avut problema asta va rog ziceti-mi si mie.
DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Poate ai activat setarea ca atunci cand nu te uiti sa se puna pauza filmului.

| Andrei_Robert_1995_PXAD explică (pentru Aasdfghj):

Nu are telefonul meu functia asta

| octav005 a răspuns:

Posibil sa fie calitatea proasta a conexiunii de net

| Andrei_Robert_1995_PXAD explică (pentru octav005):

Am net prin fibra si routeru de 500.

| octav005 a răspuns (pentru Andrei_Robert_1995_PXAD):

Pai dai o resetare la telefon un hard reset. telefonul nu este bun pentru un film, eu as recomanda o tableta s-au un PC, Laptop

| Andrei_Robert_1995_PXAD explică (pentru octav005):

Ok, mersi o sa ii dau un factory reset.

| Iosif9619 a răspuns:

Posibil de la casti!