| Tristulddw a întrebat:

Salut TPU am si eu o problema.
Am 3 browsewe si dintre toate 3 doar internet explore.
Am mozila si chrome,pur si simplu nu se deschid,
Nu apare nici-o eroare,am windows xp.
Am intrat la task manager si mil arata acolo.
Ex:Google chrom,,dar nu intra in el deloc, ajutati-ma va rog mult,ce sa fac?,
Doar internet explore se deschide, mozila si chrome nu de loc, nu apare nic-o eroare.

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Windows XP nu mai e "functional" sa zic asa, desi nici nu cred ca trebuia sa pun in ghilimele de prin 2013-2014.Nu mai e sustinut de Microsoft, deci asta iti e problema, trebuie sa schimbi windowsul happy

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Scapa de XP si o sa-ti mearga!

| Tristulddw explică (pentru OMEGALIN):

Pai nici windows vista?, ce windows trebuie sa bag?

| OMEGALIN a răspuns (pentru Tristulddw):

Eu iti recomand Windows 8.1, eu asta il folosesc si sunt multumit, dar poti incerca si 7 happy

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te sfatuim sa schimbi varianta sistemului de operare - Windows XP este o varianta destul de veche.