| VictorSilviu a întrebat:

Am Windows Vista si nu mai merge deloc... atunci cand intru pe messenger, ma log-eaza, dar nu imi arata deloc scrisul, decat imagini, la fel cu Photointrument(un program de editat poze), imi arata ce fac, dar fara nimic scris, nu pot intra pe internet, la Explorer parca nu primeste comanda, pur si simplu nu se deschide, iar la Google Chrome se deschide dar imi apare numai bara de sus si cea de jos, iar restul ecranului alb. Ce problema are? Ce sa fac?

1 răspuns:
| ZOON a răspuns:

Pai parerea mea e ca ori ai virusi (sfat nu intra pe toate site-urile chiar daca arata ofertant) fa rost de un antivirus bun karpeski sau nod32 poti lua karpeski demo cat sa scapi de virusi sau e posibil sa fie de la windows vista desi pare super ca e nou cum e si windows 7 daca nu esti un as al pc-ului iti recoman xp e cel mai usor de folosit succes