| paul55 a întrebat:

Am o problema cu mozila firefox. Imi apare eroarea:

Firefix ruleaza deja, insa nu raspunde. Pentru a deschide o fereastra noua, trebuie sa inchideti mai intai procesul Firefox exitstent, sau sa reporniti sistemul.
Cred ca va este destul de cunoscuta.
Am cautat vreo 10 MINUTE in task manager si ca sa vezi, NU AM GASIT NICI UN firefox.exe! Asa ca fara raspunuri sa caut in task bar, ca sunt stul cu astea!

Am dar restart cred ca de vreo 8 ori, l-am inchis de 2 ori, l-am lasat ogramada inchis, am reinstalat de 2 ori mozila firefox, si aceeasi eroare!

Nu mai stiu ca sa fac!

Sunt satul de Internet Explorer si nu vreau alt browser, eu vreau mozila.

Mai repet odata, fara raspunsuri sa inchid proceul din task bar, CA NU E ACOLO!

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Clic dreapta pe bara (unde e fara iconite)>Pornire manager activitati>Aplicatii>Clic pe Firefox>Inchidere activitate. Tepoti uita si prin lista de Procese si daca gasesti Mozila sau Firefox, clic pe el>Inchidere proces

| paul55 explică (pentru Nelu62):

Tu esti mai mult decat prost ma! AM zis de 2 ORI ca nu e in MANAGER DE ACTIVITATI! Ce nu intelegi?

| Nelu62 a răspuns:

Cauta-l la zoo. Te asteapta!