| CosminGK a întrebat:

Am si eu o problema la contul de Facebook - Instagram. Eu vreau sa asociez la contul de pe Instagram o pagina de Facebook (in trecut am avut una asociata, doar ca am pierdut accesul la ea si nu-mi mai apare nici pe Facebook ca sa o pot administra) si cand dau sa asociez, ma tot baga pe aceea pagina. Problema e ca daca ii dau anuleaza asocierea din Instagram si intru pe Facebook la o pagina noua abia creata si dau contul pe de insta, imi zice ca e deja asociat la pagina respectiva de nu mai am acces la ea. Stie cineva daca mai pot accesa pagina aceea? La emailuri am acces doar ca din Facebook a disparut, gen de la paginile tale. Multumesc,

1 răspuns:
| luizaionescu45 a răspuns:

Nu cred ca mai poti sa o accesezi deoarece daca nu mai poti intra pe pagina ta de Facebook inseamna ca te a fost furată.