| MihaelaDart a întrebat:

Ce părere aveți despre site-ul Viva Credit? Într-adevăr da creditul in 2 ore? Este site-ul o țeapă sau este serios? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Dupa cum scrie si pe net provident si viva credit sunt......Mai bine nu incerca.

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna, Mihaela,

Pentru a te asigura ca un site este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.

Inainte de a accepta orice tip de oferta bancara sau financiara, asigura-te ca ai citit cu atentie si ai inteles toti termenii si conditiile pe care le agreezi.

| MihaelaDart explică (pentru Ora de net):

Mulțumesc! Am citit și m-am lămurit de aceasta viva, nu am acționat în nici un fel.