Întrebare recomandată | filipin a întrebat:

Salutare! Această întrebare este adresată doar celor care răspund din surse sigure!
Ce părere aveți de creditul pentru nevoi personale oferit de Revolut?
Am nevoie de un credit de 65.000 Roni pe o perioadă de 4 ani iar aceștia au cea mai avantajoasă ofertă.
Mulțumesc mult, zi bună!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cât spun ei că e DAE?

| filipin explică (pentru sierra1):

Conform simulării de credit pe care o făcusem astăzi 8.29.

| sierra1 a răspuns (pentru filipin):

Aș spune că e SUSPECT de mic, la TBI bank, dobanda la depozit e de 9%

| haileewatson a răspuns:

Au dobanzi mai mici decat creditele traditionale de la banci. Am vazut pe forumuri ca multi sunt multumiti. Per total am o parere buna despre ei, dar ca la orice credit trebuie sa citesti cu atentie contractul si sa iti respecti responsabilitatile de plata

| filipin explică (pentru haileewatson):

Clar că odată luat angajamentul trebuie respectat, pe mine mă interesează mai mult de partea lor deoarece eu îmi asum și duc la bun sfârșit fiecare plată