| Cosmin_Rosu_1991 a întrebat:

Cu aceeasi intrebare si eu...o data la 5-10 min google crome imi deschide o pagina cu reclame indiferent daca e deschis cromul sau nu.....si deja e enervant, ai o solutie pentru mine si pe langa cate-o data imi deschide si InternetExplorer!

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Încearcă Adblock Plus.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mai este ESET NOD32 Antivirus care blochează unele pagini cu potențial de risc.

| LPCTSTR a răspuns:

Clar ai un virus, ia-ti un antivirus. Sau un Restore Point /Backup facut inainte sa iti apara chestia asta sau in cel mai rau si sigur caz instaleaza-ti un nou Windows fara sa te stresezi cu debugging-ul.