| Ciubotaru_Ciprian_1999 a întrebat:

Imi tot apare pe Facebook pe telefon reclame de la pagini fara sa le apreciez eu, postari sugerate, va apar si vouă la fel? Sau? Exista ceva setari care le închide...

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

La fel patesc si eu.
Cum scapi. Simplu : intri pe contul tau din browserul de pe telefon mergi la reclama respectiva -
apesi pe cele 3 puncte din dreapta sus alegi hyde(ascunde) sau unfollow(nu urmari) si gata ai scapat de reclama respectiva.
La fel faci si cu celelalte timp de cateva zile si nu-ti mai apar.
Succes
happy

| Ciubotaru_Ciprian_1999 explică (pentru gabicoo):

Mersi fain, dar asa era si la tine? Si acum nu mai ai nu?