| Petrutttt a întrebat:

M am deconectat dintr o prostie de la Instagram si acum nu mai stiu parola iar e mail ul cu care am făcut contul si numărul de telefon nu le mai am..cum pot face sa recuperez parola?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Petrut,

Poti incerca sa iti recuperezi contul accesand https://help.instagram.com/368191326593075

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon. Astfel, le vei putea recupera in cazul in care acestea au fost compromise.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa fi sanatos daca te joci aiurea.