| Constantin_Sorin_2000 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu Yt, nu mi se mai incarca pagina, nu e de la net si as avea nevoie de ajutor

Aici aveti un ss cum arata : https://prnt.sc/iznhwv

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Dezinstaleaza complet browser-ul si dupa reinstaleaza-l. Daca nu vrei sa pierzi datele, foloseste YouTube pe alt browser. Iarasi, incearca sa-ti updatezi AdobeFlash, poate fi o problema.

6 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Reporneste calculatorul. Daca continua, incearca sa reinstalezi Chrome ( dar nu cred ca e cazul, cel mai probabil e o problema cu gestionarea resurselor. Vad ca ai LoL deschis, si na... RAMul sufera ).

| Xtreamber a răspuns:

Incerca sa dezinstalezi youtubeul si dupa să-l instalezi sau poti să-ți dai reset la telefon

| ziftode a răspuns (pentru Xtreamber):

Cum dezinstalezi Youtube-ul cand el a postat o poza dintr-un browser de calculator, NU telefon/tableta, iar intr-un telefon poti sa ii dai force start si clear app data inainte de a reinstala, ca sa nu iti spun ca la unele telefoane nu poate fi dezinstalat pentru ca vine mai nou cu YT preinstalat si e considerata aplicatie de system

INAINTE sa dezinstalezi tot browserul, apasa urmatoarea combinatie cand esti in browser:
ctrl+shift+del
atentie, NU am scris ctrl+ALT+del tongue
si apoi bifeaza cat mai multe te lasa sufletul de acolo (nu as bifa passwords si auto-fill data, dar neaparat bifeaza cache site content si settings)

de asemenea verifica data si ora calculatorului, daca nu e corecta atunci orice "https" s-ar putea sa dea erori

| Constantin_Sorin_2000 explică (pentru AlexSalling):

A mers multumesc de ajutor.

| AlexSalling a răspuns (pentru Constantin_Sorin_2000):

Cu placere!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Sorin,

Asigura-te ca folosesti cea mai recenta varianta a browserului tau web.