| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor cu un mouse, gen la desfacut in bucati si pe placa aia sau motherbordu arata cam asa, sugestii cum as putea sa il curat?
https://prnt.sc/ivn30y

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este solutie speciala pentru curatat si cu o periuta de dinti curata sau o perie moale. Daca nu gasesti solutie pentru curatat tastaturi, la magzinele pentru ochelari sau telefoane se gaseste o solutie buna. In cel mai rau caz un pic de apa cu 10% otet si apoi stergi cu o carpa care nu lasa scame.

| Maester221 a răspuns (pentru Salontanul):

O sa incerc, daca merge ai castigat happy

1 răspuns: