| Soldatul a întrebat:

Salutare,am si eu o problema cu un telefon Lumia 520.Deci,l-am lasat la incarcat toata noapte si azi de dimineata el tot imi mai arata ca se incarca era vreo 92%, aveti idee de la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Asa era si la sonny ericsson pe care il aveam bateria e de vina. eu Eu l-am lasat 3 zile si totusi nu s-a incarcat. Cumparati alta baterie

| Tony1999 a răspuns:

Salutare, verifica ca poate priza este problema. Daca nu e priza verifica-ti incarcatorul, sau poate nu l-ai bagat bine...