| PringAloe a întrebat:

Salutare, urmeaza sa fie ziua mea, si multi imi vor ura la multi ani pe Facebook, as dori sa nu se vada urarile, gen sa le primesc dar sa le vad doar eu, stiti cumva cum pot face?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Desigur, poți seta încât să vezi doar tu!
Setări→ Cronologie si etichetare→ Cine poate vedea ce postează altii in cronologia ta (AICI setezi "Doar eu") și vezi doar tu...
La Multi Ani! ))

| PringAloe explică (pentru floresdemayo):

Uite aici o persoana care trebuie apreciata, nu ca altii care raspund doar asa +1, iti multumesc apreciez mult

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prietenii comuni, văd!
Dar lasă-i să vadă câți urători de bine ai, nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru sierra1):

Cred ca nu prea are de isi pune problema asta.

| sierra1 a răspuns (pentru darrio2007):

E treaba/decizia lui

| PringAloe explică (pentru darrio2007):

Romanu care isi da cu parerea, nu e din cauza asta, sa zic asa sunt pus intre 2 fete, si pnm e mai complicat nu trebuie sa iti explic tie ce si cum " Campionule" nu mai rasunde la intrebari ca sa faci tu +1

| darrio2007 a răspuns (pentru PringAloe):

In loc sa te mandresti ca ai prieteni multi(daca ai), ma musti pe mine de dos. O zi bună!

| PringAloe explică (pentru darrio2007):

Hai ca tu o dai in altele, vezi-ti de treaba ta si in loc sa tastezi fara rost si fara un scop, ajuta persoanele cu raspunsuri care fac referire la intreare, "Campionule" nu tasta tot ce iti iese pe gura ca pute a stricaciune, Zi buna "Campionule"

| PringAloe explică (pentru darrio2007):

Asa ai ajut tu un "Campion" in spatele unui monitor, care isi da cu parerea si sfideaza, bravo "Campionule" Esti exemplar, stai jos happy

| darrio2007 a răspuns (pentru PringAloe):

Si tu trebuie sa inghiti tot ce-mi iese mie din gură?
M-am lamurit ca nu prea stai bine la capitolul prieteni.

| Ora de net a răspuns:

Bună, Sergiu,

Ce poți face este să blochezi opțiunea ca prietenii să posteze pe peretele tău sau să setezi postările ca fiind private. Mergi la Settings, accesează Timeline & Tagging și la Who can see what others post on your timeline? alege opțiunea Only Me.

| PringAloe explică (pentru Ora de net):

Iti multumesc pentru timpul acordat