| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Cum sterg cardul de pe contul Google Play?
Cineva a intrat in contul meu si a schimbat parola. Am recuperat contul, dar tot mi-e frica.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Salut.Intra la contul tau acolo unde apar trei linii pe orizontala si dai la Cont-metode de plata-mai multe setari de plata si stergi cardul.

5 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Schimba repede parola(pune una foarte incalcita)

| cezar003 a răspuns:

Si asigura-te ca nu ai ceva spyware pe device-ul tau un fel de Trojan sau ceva de la un prieten care ti-a umblat in device

| cezar003 a răspuns:

Scanezi cu antivirus si cu spyware(mbam) spre exemplu

| anonimg a răspuns:

Daca ai recuperat contul atunci poti schimba parola.
Nu stiu cum se poate sterge ceea ce doresti tu.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Alexandru,

Mai multe detalii despre cum trebuie sa procedezi gasesti aici https://support.google.com/......er/4646404

Pe viitor te sfatuim sa urmezi sfaturile indicate la acest link http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul pentru a avea contul in siguranta.

Daca se intampla sa iti dispara bani in mod nejustificat din cont, atunci poti suna la orice ora la banca si poti bloca cardul.