PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Stiati de programul asta?! Incercati sa va protejati!

http://www.evz.ro/......03383.html

5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Da. Eu il stiam si l-am si pus in calculator. Este mai sigur pentru insine!

| daηă a răspuns:

Yoy straight face

dau mass laughing ( pe mess)

multumin ca neai aratat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Programul se descarcă foarte uşor de pe internet şi este la fel de simplu de configurat. Există doar două câmpuri care trebuie completate: o adresă de e-mail la care să fie livrată informaţia ce urmează a fi furată de aplicaţie şi parola asociată acesteia. " Adica eu imi introduc adresa de mail+ parola. Inteligent.
Cum spunea si cineva intr-un comentariu mai jos:
"Prostul care vrea sa prosteasca prostul e mai prost ca prostul happy "

| AndutzaAndu a răspuns:

Noroc că nu am cont pe Facebook. big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am cont pe acest site şi dacă vrea un haker să-şi pună mintea cu noi, ne face.
Să nu uităm ce români deştepţi suntem când am spart parolele de la Pentagon!
Pa, pa.