PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Cititi, insusiti-va si PROTEJATI-VA! - e plin de BOLI! Dati dovada de Maturitate si Responsabilitate!, nu de Egoism si Inconstienta!

http://www.evz.ro/......06854.html

Prevederea este mama Intelepciunii! - si a Sanatatii, a Echilibrului si Armoniei!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aviz amatorilor!
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Sotia mea a fost saptamana trecuta la ecografie, a vazut acolo o... boarfa, care a facut nu stiu cate avorturi. straight face
O fata de 16-17 ani...

| Dan a răspuns:

Da, dar multi sunt habarnisti in felul cum se foloseste sistemul de contraceptie.Nu luati medicamente de care nu ai nevoie, toate sunt cancerigene. Multi nu stiu de astea, si apoi te miri de copii noi care apar in lume. Cel mai bun este constentizarea prin masmedia, nu cu contraceptile astea care povoaca cancer in timp.Noroc!happy

| virusake a răspuns:

Si eu intru printre cei carora li se adreseaza acel articol. big grin
Dar nu pot sa inteleg ce e asa greu sa iti cumperi un prezervativ si sa il folosesti corect. straight face

| ronin33dan a răspuns:

Este vina parintilor nu a lor in proportie de 80%. Ei sunt inca la inceput, dar statisticile trebuie facute pentru ca sunt ceva bani de cheltuit.De vreo 20 de ani am urmarit si eu cate actiuni au fost facute pentru a informa tineretul in ceea ce priveste BTS; in total 3 actiuni, dincare una la nivel de municipiu.Pai ce sa stie Sofica lui tanti Aglaia, daca aia are numai 8 clase si deja perste 50-60 de contacte sexulale?! De statistici suntem satui, fapticul ne omoara! Hai cu sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, si care e intrebarea?happy