| Killer1235 a întrebat:

Stie cineva cum pot intra pe deep web/dark web accesand browserul tor?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mastadont a răspuns:

Caută folosind tor un motor de căutare care să funcționeze pe dark web, poți începe cu hidden wiki, acolo găsești linkuri cu care să începi. După ce ai intrat pe motorul de căutare acolo poți să cauți tot ce dorești, ca și pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate și de pe telefon, exista în magazin play o aplicație Tor Browser. Însă dacă nu ai ce sa accesezi, descarci degeaba.