| GabrielICG a întrebat:

Ai intrat vreodata pe deep web/dark web?

43 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Am intrat o data pe un forum de manele, se pune?
Mi s-a parut deep and dark, un experiment periculos, abia am asteptat sa ies de acolo si nici nu m-am mai intors.

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Si nu ai de gand sa intri? happy

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Nup.

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Sec...

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Ce sens are?
Da-mi un motiv bun.

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Experimentezi chestii noi.

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Experimenteaza si in locul meu.

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Aha

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Da. tongue

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Si ce mai zici domnisoara? happy
Tot cu cartile, tot cu cartile?

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Fără nu se poate.
Dar tu, stimabile domn?

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Same old, same old, nimic interesant happy

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Nu lăsa monotonia sa iti patrunda in viata.

| GabrielICG explică (pentru R0R0):

Mersi de sfat dar a intrat deja de mult timp sad
Tu cum scapi de monotonie? happy

| R0R0 a răspuns (pentru GabrielICG):

Citesc laughing))
Si incerc ceva nou.*de fapt, la ce viata agitata am, nu apuca monotonia sa se instaleze; mereu intervine ceva care ma bulverseaza *.

| Florentina9210 a răspuns:

No. Dar un prieten de al meu a intrat, si ca prieten bun ce imi este, mi-a recomandat sa nu intru, deoarece nu am ce invata. Este un loc mai ascuns al internetului, un loc mai sumbru unde toti psihopatii si obsedatii si pedofilii, se strang, deoarece nu au o viata sociala.

| GabrielICG explică (pentru Florentina9210):

laughing) sunt obsedati si psihopati si aici. nu ar trebui sa vorbesti daca nu prea stii, eu cand am intrat am gasit multe chestii misto. Depinde si unde intri, sunt locuri ciudate pe acolo dar sunt si site uri foarte okay.

| Florentina9210 a răspuns (pentru GabrielICG):

Eu am vorbit din ce stiu. Am explicat partea mai dark. Acum daca tu ai gasit acolo chestii ''misto''. E problema ta.

| GabrielICG explică (pentru Florentina9210):

Intra si tu... poate iti faci propria parerewinking

| Florentina9210 a răspuns (pentru GabrielICG):

Nu, multumesc.winking

| GabrielICG explică (pentru Florentina9210):

Why? laughing) ce va panicati asa?

| GabrielICG explică (pentru WaterDrop):

Si ce ai facut pe acolo? ai gasit ceva interesant?

| WaterDrop a răspuns (pentru GabrielICG):

Depinde ce intelegi prin interesant.Pe dark web poti gasi de la vanzare de droguri pana la executii in direct.Este monitorizat de multiple agentii ce apartin mai multor guverne.Asa ca trebuie sa fii destul de atent ce faci pe acolo.

| GabrielICG explică (pentru WaterDrop):

Da cine naiba gaseste interesant executii? eu zic chestii interesante... cand intram eu inainte gaseam ''retete'' cap coada cum sa faci tot felul de droguri si multe alte chestii tari, am mai gasit si un fel de forum unde vorbeau astia despre tot felul de subiecte interesante. Eu te intreb pe tine ce ai gasit interesant pe acolo, ce te a marcat pe tine placut pe acolo?

| WaterDrop a răspuns (pentru GabrielICG):

Avem notiuni foarte diferite despre "interesant", crede`ma happy. Sigur nu ti-ar place tongue

| GabrielICG explică (pentru WaterDrop):

Don't be si laughing, hai spune tot laughing)

| GabrielICG explică (pentru GabrielICG):

Omg nu ma lasa sa scriu ''rusinat'' in engleza laughing ce panarama de site

| GabrielICG explică (pentru AntoniSoulesOne):

De ce?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GabrielICG):

Pentru ca nu ma atrage. Prefer sa raman la ceea ce ma atrage cu adevarat si sa nu ma aventurez intr-o parte mai intunecata.

| GabrielICG explică (pentru AntoniSoulesOne):

laughing))ar trebui sa l incerci, nu e asa de rau precum se spunewinking

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru GabrielICG):

Nici nu am habar ce se spune despre ellaughing) Doar că nu sunt interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e aia, o camera ascunsa?

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

Adevaratul internet laughing e de nu stiu cate ori mai mare decat asta normal pe care stam noi acum

| HandaSei a răspuns:

Eu îl folosesc zilnic... =)) să știi că nu e neapărat doar droguri, transmisii live cu dracu știe ce și chestii de genu... de fapt asta e destul de rar și trebuie să stai să cauți!
Există multe bloguri și forumuri spre exemplu, cât se poate de normale! Care nu vor prea multă atenție, ci mai degrabă un grup restrâns și fidel! :)
Găsești și multe tâmpenii ce-i drept... Ai grijă că e puțin periculos să umbli pe Tor cu ip-ul tău! Eu unul folosesc ( www.cyberghostvpn.com/ro ) planul premium cu plată anuală, și nu doar pe Thor! E bine să fii precaut, plus că nu e chiar o avere! :D
Și apropo, eu unul folosesc ahmia.fi ca motor de căutare pe Tor.

| Silviu276 a răspuns:

Nu am intrat pe Deep Web. Va trebui sa platesti prin Bitcoins, dar nu recomand sa intri. Sunt video-uri si site-uri macabre. Site-uri cu criminali reali si site-uri in care vezi crime reale sau chiar tu spui cum sa fie ucisa acea persoana. Nu recomand.

| GabrielICG explică (pentru Silviu276):

Nu trebuie sa platesti nimic... Site-uri nasoale sunt putine si le gasesti foarte greu, crede-ma ca stiu ce vorbesc, eu am fost pe dark web / deep web.

| GamingHd_Cristi_2000 a răspuns:

Eu n-am intrat, dar as vrea un Link.milioane Da cineva?

| GabrielICG explică (pentru GamingHd_Cristi_2000):

Iti trebuie un program numit Tor ( cu el accesezi), dupa cauti pe google link pentru hidden wiki sau nu stiu cum se numea site ul. De pe hidden wiki o sa gasesti link uri.