| iuliana789282828 a întrebat:

Știe cineva cum se folosește site-ul hackeator.org?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iuliana789282828 explică (pentru DracuIa):

Nu, e de hacking doar ca cere sa confirmi ceva și nu știu ce trebuie sa faci mai departe

Răspuns utilizator avertizat
| iuliana789282828 explică (pentru DracuIa):

Https:// hackeator.org/hack/facebook/ frate nu știu ce sa faci mai departe sa verifici atâta tot eu vreau să-mi sparg un cont vechi ce e ilegal asta e situl doar nu știu ce se face dupa

| iuliana789282828 explică (pentru DracuIa):

Și nu sunt mica știu eu destule doar ca da altceva... Am nevoie de acel cont aveam destule în acel cont.

| IceRope a răspuns (pentru iuliana789282828):

Indiferent ce ai de gând, nu va funcționa. În primul rând nu este un site "de hecărit". Iar în al doilea rând nu mai păpa tot de pe net, fără să înțelegi cum stau lucrurile. Din câte observ, singurul lucru pe care îl vei sparge vreodată este geamul vecinului, sau un coș de pe față.,

Răspuns utilizator avertizat
| ReddY25 a răspuns:

Eu nu te pot îndruma

Răspuns utilizator avertizat