| Cosmin_Mihai_1995_3Uc2 a întrebat:

Știe cineva numărul lui John Elekenu, cel care se spune ca apare în vise?

6 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Ce apare in vise? John Elekenu sau numarul?

| AleexisViol3t a răspuns:

+18018200263
Cred ca pe asta il vrei

| PopePope69 a răspuns (pentru AleexisViol3t):

Sti care e faza cu numarul asta si de unde pot afla mai multe informatii despre el?

| AleexisViol3t a răspuns (pentru PopePope69):

Nu stiu prea multe, am aflat de el acum cateva săptămâni. Dar unii spun ca daca suni dupa 2 noaptea, in nu stiu cate zile vei murihappy eu una nu cred in asta, dar nici nu am de gand sa sun la ora aialaughing.

| Bernardus a răspuns:

E o mizerie de mit urban, cu baza intr-un tip foarte dedicat care raspunde la telefoane si urla chestii random, si uite asa apar rahaturi de genu'. Te rog, gandeste

| Maxim_Izabela_1981 a răspuns:

Da il stiu eu este:18018200263