| thezbx a întrebat:

Stie cineva de ce nu imi mai apare numele(doar numarul) cand ma suna cineva? este de la soft sau de la cartela?

Răspuns Câştigător
| Costel_Pirvu_1992 a răspuns:

Eu am patit asa de mai multe ori, atunci cand aveam numarul salvat de mai multe ori in telefon, de exemplu o data in telefon si o data in cartela, si cand stergeam unul din ele, nu mai aveam aceasta problema. sper ca ti-am fost de ajutor

| thezbx explică (pentru Costel_Pirvu_1992):

Pai eu am avut unele contacte pe hotmail si unele pe gmail. si acum sunt toate pe contul gmail.dar tot asa face.

1 răspuns: