| rody5 a întrebat:

Cand apare red john in mentalistu?
laughing)

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta in youtube episoadele si vei afla in care iese.

| Mădă0611 a răspuns:

La sfarsit tongue laughing Las' sa nu apara prea curand ca e fain filmul, mi-ar fi dor de cei 5 "fantastici" love struck

| nda a răspuns:

Sunt 4 sezoane terminate. Nu stiu in care episond apare RJ.
In sezonu 1 apare in ep1, 11 parca si in ultimu episod al sezonului.
In sezonu 2 stiu ca apare in ep 8 si ultimu. Nu mai stiu exact, scuze.
Ai destule episoade cu RJ care sa le vezi happy, da degeaba te uiti doar la alea ca n-o sa intelegi mare lucru la final. happy
Daca vrei episodu in care o sa fie prins RJ... asteapta mult si bine laughing ca s-o terminat sezonu 4 si RJ e liber laughing. In toamna apare sezonu urmator.

| esco a răspuns (pentru nda):

Si tu de unde stii cine e RJ?

| nda a răspuns (pentru esco):

Da' unde am scris eu ca stiu cine-i RJ? thinking
Citeste mai bine, eu doar am scris cateva episoade care sunt cu RJ...

| esco a răspuns (pentru nda):

Si de unde stii cand apare daca nu stii cine e?

| nda a răspuns (pentru esco):

Io doar am enumerat cateva episoade care sunt despre Red John, n-am zis ca stiu cine e. straight face Pricepi?
In serialul The Mentalist nu toate episoadele sunt cu RJ, urmareste si tu toate sezoanele si vezi ca nu apare RJ toata ziua. Daca nici acu' n-ai inteles... ghinion, eu nu mai dau niciun reply.

rody5, sper ca te-am ajutat. Ti-am enumerat mai sus cateva episoade cu RJ.

| esco a răspuns (pentru nda):

In primul raspuns ai zis ca APARE, nu ca sunt despre el. daca nu stii sa te exprimi, ghinion, n-am sa te invat eu.

| nda a răspuns (pentru esco):

Bai da' mai continui mult cu batjocura asta? e plictisitor.
Era chiar atat de greu sa-ti dai seama la ce ma refer sau esti chiar atat de greu/a de cap?
Fii atent istetule / isteato ca RJ chiar APARE intr-un episod, deci nu m-am exprimat chiar atat de gresit, inseamna ca esti greu/a de cap.
Ai urmarit macar serialul ca sa poti comenta atat? nu cred, vad ca tu comentezi aiurea.
Cauta pe Google sau pe YT "Tiger, tiger burning bright" si o sa vezi ca RJ chiar APARE, spre uimirea ta. straight face
Destepti va mai credeti unii.

UN OM POATE ALEGE ORICE VREA EL SA FIE PE INTERNET, CULMEA CA MAJORITATEA ALEG SA FIE IDIOTI! straight face

| esco a răspuns (pentru nda):

Ai zis asa :
In sezonu 1 apare in ep1, 11 parca si in ultimu episod al sezonului.
In sezonu 2 stiu ca apare in ep 8 si ultimu. Nu mai stiu exact, scuze
nu apare atunci. idiotule

| nda a răspuns (pentru esco):

Dom'le, nu credeam ca exista oameni asa inchisi la minte.Tu imi arati ca orice e posibil. Desteptule, daca rody5 a intrebat asa: "Cand apare Red John in The Mentalist?", nu e normal sa-i raspund tot cu cuvantul APARE?
Bai, inteligentu' lu' tata, daca tot vrei sa iei fiecare cuvant in parte si sa vezi daca nu cumva am gresit exprimarea, atunci te intreb si eu asta:

Mi-ai pus o intrebare, si anume: "Si tu de unde stii cine e RJ?"
Ia zi-mi tu cand am zis eu ca STIU cine e RJ? Doar am zis ca apare. [APARE, adica spisodul e cu Red John]
N-am zis niciodata "STIU CINE E RJ".
Ba, intruchipare a prostiei, de unde ai scos cuvantul "stii" din primul meu post? Da, e adevarat ca am zis "stiu ca apare", dar asta am facut-o referitor la faptul ca STIU EPISOADELE CARE SUNT LEGATE DE "MISTERUL LUI RJ".
Daca tu crezi ca e gresit felul in care m-am exprimat, atunci tine-ti parerea pentru tine, nu cauta aici cearta.
Vezi bine ca si tu ai gresit acolo cand m-ai intrebat de unde stiu cine e RJ, desi nu am zis NICIODATA ca stiu cine e RJ. Si eu nu te-am luat la rost pentru o mica greseala de exprimare pentru ca se intelege foarte bine ce ai vrut sa zici.
Vezi ca mai ai si colturi, deci nu te mai da rotund...
Ti-am zis si o repet, stii bine ca omul poate alege ce vrea el sa fie pe net, dar culmea ca marea majoritate a oamenilor aleg sa fie IDIOTI.
Tu faci parte din acea majoritate, crede-ma.
Din toate raspunsurile tale n-am vazut un raspuns pentru rody5, de ce?
Iti zic eu de ce, pentru ca n-ai altceva mai bun de facut decat sa cauti cearta si sa te crezi mai destept decat celalalt.
Ce cauti tu la intrebarea lu' rody5 daca n-ai un raspuns pentru ea?!
Eu, spre deosebire de tine am avut un raspuns care probabil o ajuta-o.

Sper sa citesti totul si sa-mi raspunzi la intrebari, desteptule.winking
Imi cer scuze celor care vad mizeria asta de discutie pentru eventualele greseli gramaticale.
Hai salut!