| ș53fan a întrebat:

Știți aplicația aceea Muzică Google Play! Am o întrebare: Știți că e chestia cu abonamentul care zice că e gratuit pentru o perioadă de o lună! Asta înseamnă că dacă mă abonez, iar cu 2-3 zile înainte de terminarea limitei mă dezabonez.....nu îmi va mai lua banii? Sau îți ia din prima 22 Ron? Sau cum e?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Nu te poți dezabona, nu ai cum să-i păcălești, nu te lasă dacă vrei să te dezabonezi la finalul lunii, banii îi iau oricum, deci începi cu 2 luni din start.

| Ora de net a răspuns:

Bună, Ștefan,

Poți să îți instalezi aplicația și să folosești versiunea gratuită. În orice caz, pentru a crea cont, fie el gratuit sau plătit, este necesar să înregistrezi acolo un card de credit. De aceea, sfatul nostru este să discuți cu părinții tăi înainte.

| ș53fan explică:

Păi oricum e cardul meu! Știu că trebuiesc datele cardului, chestia pe care nu o știu e dacă mi-ar lua bani imediat când introduc datele sau după luna aia perioadă gratuită și dacă pot scăpa,, basma curată" dezabonându-mă cu 2-3 zile înainte sau voi fi taxat totuși indiferent de situație!