| Anonim5427 a întrebat:

Acum aproximativ o luna mi-am deschis un abonament google play music,prin metoda de plata PAYSAFECARD.
Ei bine, mi-am resetat telefonul dupa vreo 25 de zile de cand aveam abonamentul (ti se oferă din start 30 de zile gratuit), si mi-am uitat adresa de email a contului pe care aveam abonamentul.
Vreau sa va intreb daca dupa terminarea celor 30 de zile gratuite, mi se va anula abonamentul sau banii mei din contul paysafecard vor fi pe minus?
Precizez ca nu am bani in portofelul my paysafecard.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu anulezi contul, contrectul va functiona din oficiu, in continuare.
Daca n-ai bani in cont, vei cumula datorie, pana ce nu vei fi transferat la vreo fima de recuperare de creante.
De acolo incepe adevarata "distractie", fiindca datoriei i se adauga si cheltuielile de judecata, precum si cele de executare silita.

| Anonim5427 explică (pentru Bula):

Nu se va anula automat?

| Bula a răspuns (pentru Anonim5427):

Depinde ce noroc ai si care e politica momentana al firmei.
Eu am scris la ce te poti astepta mai rau.

| Anonim5427 explică (pentru Bula):

Am anulat abonamentul.mi.a expirat trial-ul in 26iunie. Nu cred ca pot pati ceva. Ei mi l-au pus in repaus până voi baga bani dar l.am anulat până la urma

| Bula a răspuns (pentru Anonim5427):

Daca ai anulat abonamentul, atunci nu patesti nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Se va anula abonamentul, din moment ce nu ai bani in Paysafecard. Asa ar fi logic.