| LiviuPaul a întrebat:

1.Cartofi dulci sau orez brun? Argumente.
3.Voi ce mancati inainte si dupa antrenament, si cu cat timp?
2.Predictie TOP 5 MR Olympia 2014.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Si una si alta. te scarbesti doar de una. si daca tot am 2 mese principale (fara mic dejun si gustari) de ce nu ambele?
mic dejun la 8, antrenament la 9 si whey gold dupa. la 3 ore masa de pranz.

si nu ma intereseaza mr olympia, dar tot intre phil si kay sau cum ii cheama se va duce finala

6 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Mamdouh Elssbiay.

| JohnnyBi a răspuns (pentru Goldenboy97):

Cand i-a ales tasu' numele a aruncat tastatura pe scari si literele apasate au creat un nume rolling on the floor

| Goldenboy97 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Are un nume pe masura greutatii... 150kg. hypnotized

| JohnnyBi a răspuns (pentru Goldenboy97):

Lol. una e sa arati bine. alta e sa fii culturist. nu vreau sa se joace copiii mei pe venele mele rolling on the floor

| Goldenboy97 a răspuns (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor

| LiviuPaul explică (pentru JohnnyBi):

rolling on the floor