| blacklabel09 a întrebat:

Am 1.86 si 72 kg faca sala si vreau sa iau in greutate dar fara grasime. Am o alimentatie corecta, 5 mese pe zi iar in prezent iau Carnivor Mass. Ce parere aveti trebuie sa trec pe pudra proteica sau sa raman la gainer?

1 răspuns:
| Enertx a răspuns:

Ramai la gainer, nu te complica d-acum Mesele tale cate calorii au cati carbohidrati? Din experienta mea trebuie sa mananci foarte multe proteine deoarece astea ajuta. Ca sa iei in greutate dar fara grasime trebuie sa fie masa musculara, pe scurt spor la sala trebuie sa tragi mult de tine.