| Anonimow a întrebat:

Vreau sa iau 3kg de gigant pro mass de la pro nutrition...ce parere aveti? este bun? se v-a vedea cv de la numai 3kg? Am o alimentatie destul de buna adica mereu mananc cat mai multe proteine si am 4-5 mese p zi, fac sala de 1 an.

3 răspunsuri:
| BracKMyhay95 a răspuns:

Este slab in proteine dar bogat in carbo. Nu stiu ce sa zic, eu cand am luat am avut diarie in ziua respectiva, asta denota ca este de proasta calitate. Eu tias propune sa iei un Whey si Dextroza(poti pune exact ce cantitate de carbo vrei) si e mult mai bine.

| ImiUrascViata a răspuns:

Decat sa te sfatuiesc prost si sa ma trezesc ca mi s-a pus gand rau si sa am pe cineva pe constiinta xD(glumesc daca nu te-ai prins).

Cel mai bine intrebi un specialist nutritionist daca nu ma insel cu denumirea sau medicul de familie ^^, de ce ma intrebi? pai deoarece ei sunt cei mai in masura sa ajute oameni pe diverse domeni (boli, alimentatie, consultatii, etc.). Sper ca te-a ajutat sfatul meu o.o si o zi buna!

| DeepTrance a răspuns:

Da, ia o sa se vada. vezi ca are multi carbo si o sa pui si grasime, daca esti mai slabut, e ok pentru inceput!