| Baiattt a întrebat:

Am 21 de ani si am inceput sa fac sala doar de o luna.As dorii sa ma ajute cineva cu mai multe informatii in legatura cu cum as putea deveni un instructor de fitnes sau cum se zicestraight face.
Asa se zice instructor de fitnes la cel care face sala si ii ajuta pe ceilalti in legatura cu informatii si etc?

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Instructor de fitness nu se face oricine prietene, iti trebuie o diploma in domeniu si de niste cursuri si multi ani de sala, pun pariu ca tu esti pe langa domeniul acesta, trebuie sa te documentezi foarte mult, nu se face oricine instructor mai ales dupa 2-3 luni.

| daassh a răspuns:

Uite aici, sper sa te ajute.Mult succes!
http://abcfitness.ro/cursuri-acreditate/curs-instructor-fitness/