| 199845515542 a întrebat:

Am cumparat gfx8 si mod de administrare e una dimineata si una dupa antrenament. eu ma trezesc la 9 si iau o portie si la 12 termin antrenamentu si iar sa iau una? in 4 ore sa beau 2 porti nu afcteaza cu nimic?
In zilele cand iau pauza mai iau proteine?
dau funda

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Dupa ce mananci, dupa antrenament si daca vrei seara inainte de culcare.

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ia gandeste-te in zilele de pauza cand muschii sunt in crestere ar trebui sa ii hranesti sau nu? E logic raspunsul dar tu nu prea reusesti sa iti dai seama.

| 199845515542 explică:

laughingstiu ca tot trebuie sa iau dar cand si cate cupe

| 199845515542 explică:

Dimineata le iau pebstomacu gol sau dupa c manac