| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Am inaltimea 1.77 si greutate 66 kg este ok? Si 16 ani! Sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Daca tu te simti bine si daca crezi ca arati bine, atunci este ok. Nu prea conteaza parerea altora. Daca te ajuta cu ceva, 1.77 si 66 kg, eu zic ca e in regula.

6 răspunsuri:
| user999 a răspuns:

Eu am 15 ani 1, 76 si 61 kg. Ma simt excelent
Deci tu esti normal =)

| MeForeverAlone a răspuns:

Tatăl meu zice că ești cam slăbuț, că ți-ar mai trebui zece kg în plus happy

| alexandrualind a răspuns:

Normal.

| Alexandru88cta a răspuns:

Esti ok...dar ca si greutate ideala ar fi recomandat sa mai pui ceva kg sa ai in jur de 75 de kg....muschi, NU grasimewinking

| UNEXPERTINCEPATOR explică:

Ok va multumesc la toti dar pot da o singura funda nu mai multe sad