| neacsumihai2009 a întrebat:

Am inceput de cca 3 saptamani sa merg la sala, cu gandul sa dau cateva kg jos de pe burta, si culmea e ca pare ca iau in proportii

Mananc echilibrat, consum lichide suficient, nu am schimbat nimic intre timp

E normal?

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Da-mi un mesaj privat in care sa imi scrii cam ce mananci in fiecare zi si cam cum te antrenezi, de cate ori pe saptamana si ce faci. Plus cateva detalii despre tine varsta inaltime greutate, (procent de grasiem corporala daca stii). Poate te pot ajuta. Bafta.

| RAY a răspuns:

Tu ai impresia ca asa slabesti? cateva kg de grasime nu se pierd in 3 saptamani,deficitul caloric e cheia,manci putin, faci sport cardio+ culturism si slabesti, organismul nu are de ales slabeste, eu nu cred ca daca manci putin nu slabesti nu exista asa ceva, degeaba manci sanatos si mult