| anonim_4396 a întrebat:

Am doua saptamani de cand merg la sala si nu vad niciun rezultat. Fac de 4 ori pe saptamanana si am incercat sa mananc si destul de echilibrat. Vreo explicatie? straight face

11 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Depinde ce exercitii faci, spune-i antrenorului ca vrei sa slabesti.
Si mai am o solutie pentru tine : http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
In fiecare dimineata si seara exact ca acolo, in 3 saptamani o sa se vada rezultate, garantat!

| Anddreeaaada11 a răspuns (pentru Reek54):

Dar nu fac la aparate, adica la sala de forta, ci zumba, tae-bo, step, si de`astea pentru abdomen. Adica nu prea am probleme cu abdomenul, mai mult fund si picioare, sunt genul ginoid unde ma ingras in partea de jos big grin
Vreau sa scap de grasime.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai in 4 saptamani ce sa vezi? E un proces lent, o sa vezi rezultate mai bune in cateva luni, 4-5 luni macar.

| daassh a răspuns:

Rezultatele nu sunt atat de repede vizibil, asteapta, lucreaza intens, mananca echilibrat, odihnestete si ai sa obtii rezultatele dorite.Succes!

| 1Mihai1 a răspuns:

Vrei să slăbeşti?

| Anddreeaaada11 a răspuns (pentru 1Mihai1):

Mda.

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Anddreeaaada11):

Atunci mai aşteaptă ceva timp.

PS: Nu exagera cu antrenamentul.

| CeaCuMasca a răspuns:

Rezultatele se vad in 2 luni.

Răspuns utilizator avertizat
| Anutza_Ana_1996 a răspuns:

Ai rabdare, scumpa, trebuie sa lucrezi mai mult timp ca sa se vada rezultatele :*

| FunlandCompany a răspuns:

Daca vrei sa slabesti mai incearca o sa vezi ca in timp o sa reusesti secretul este sa nu te dai batuta