| Eleanor038 a întrebat:

Am niste mici probleme la plamani. As putea sa intru la liceul militar?

5 răspunsuri:
| Jigorugu a răspuns:

Depinde de ce concluzie pune medicul pe foaie...dar tu ai vrea să te afli pe front, să tragă talibani, binladenii din toate părțile și tu să nu poți fugi "din toți plămânii "?

| NelsonM a răspuns:

Nu... nu prea te primesc si iti fac radiografie pulmonara deci nu poti ascunde nimic

| Eleanor038 explică (pentru Jigorugu):

Nu vreau pe front in nici un caz. Vreau acolo iar dupa la academia de politie. Si sa nu mi zici ca nu trebuie neaparat liceul militar pentru asta ca stiu deja. Cred ca e bun ca e strict si nu mi ar strica

| Eleanor038 explică (pentru NelsonM):

Pai eu sunt aproape bine. Adica mai am un an si ceva pana sa dau acolo dar nu stiu daca o sa scap de probleme. Pe mine ma tin plamanii sa alerg sau pentru efort

| NelsonM a răspuns (pentru Eleanor038):

Daca tu dupa ce il termini nu continui trebuie sa platesti scolarizarea toata si e cam maricica suma nu oricine are banii aceia