| Dfhghb a întrebat:

Am o minge jako originala si nam mai folosito de o luna si ceva si am constatat ca la o anumita imbinare un anumit colt iese aerul prin ea dar apoi se umfla inapoi.va rog frumos sa ma ajutayi mingea a fost o sing data folos acum o luna si jumataye deci repet ca am vazut ca mingea e desumflata si cand am presato iesea aer prin un colt.de ce?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie desumflat, dupa care se aplica cateva picaturi de adeziv rapid "Picatura". Dupa cateva ore se aplica si o picatura de adeziv Prenandez peste lipitura anterioara + 1-2 mm in jur.
Daca gaura e mica, atunci toata "petecirea" va fi mica, de doar 4-5 mm. Dupa un pic de folosire si prafuire petacul nici nu se va observa...
happy

| xXxAdminxXx a răspuns:

Poti lua niste petice de mașină si cauți gaura si lipești peticul!(spune-i tatălui tău să-ti facă mingea)

| Dfhghb explică:

Îmi spuneți dacă e spartă