| anonim_4396 a întrebat:

Am pus azi la pariuri ca castiga astana cu cfr. Ce spuneti, castiga azi astana la cfr? Ca toti au pus ca bate cfr, eu am pus invers.

25 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Daca nu marcheaza prim CFR nici o sansa si poate prima repriza

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Să sperăm că pierde CFR.
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Daca nu marcheaza cfr deci o poate bate astana? Dupa tine cine crezi ca o sa castige?

| laSoledad a răspuns:

Bravo, boss!

Asta inseamna sa urinezi impotriva vantului.

Chiar si daca nu castigi, esti un perturbator al trendurilor!

| donsemaca a răspuns:

Si eu zic ca bate astana

| Demidol a răspuns:

Cazaci? E clar ca bate Astana. Dar, nu se stie niciodata. si e bine sa fim patrioti (apropo de "toti"). Nu inteleg mentalitatea suporterilor care cred ca cine da primul gol a si invins. Uita-te la nemti cum joaca tot meciul, inclusiv prelungirile, si inca doua minute pe deasupra. Numai romanii se opresc la "primul gol".

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cum joaca CFR ultimele rezultate nu stiu de marcheaza, da de marcheaza da pana atunci putem lua goluri; lor la Astana le ajunge si 0-0 da sigur nu vor veni pentru 0-0 cine marcheaza prim are sansa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru laSoledad):

Si tu a prostiei.era vb de cu totu altceva in intrebare daca nu te pricepi la fotbal mai bine abtine-te.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da si eu sper da va fi greu

| cfrtobias a răspuns (pentru Demidol):

Pai faza e acum zic eu sa le dea incredere la jucatori ca pot marca macar un gol intr-un meci important sa demonstreze ca merita calificarea daca va fi 0-0 la pauza va fi si mai greu

| laSoledad a răspuns:

Eee, asa rau te deranjeaza adevarul? Nu prea stii ce-i ironia? Dezamagitor. Mai cultiva-te inainte sa scrii despre prostie la altii. Si mai revizuieste-ti intrebarea. E lamentabila. laughing

Te ca*ci pe tine pe TPU ca pierzi la pariuri daca nu castiga cine vrei tu? In asta sta tot norocul tau?! Vai si-amar! laughing Lasa-te de pariuri si pune mana la munca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Demidol):

Sunt patriot, doar ca e vb de castigul meu.asa este daca marcheaza de exemplu cfr asta nu inseamna ca o sa si bata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tie iti lipseste o doaga clar. lamentabil esti tu cu raspunsurile tale ce nu coincide cu intrebarea mea ..ironic sa fii cu insasi existenta ta.

| Plato a răspuns:

Sa speram ca pierzi.
Astazi se califica doar Campioana Romaniei, Mandria Ardealului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Da boss campioana care o fost eliminata de dudelange laughing si care nu o fost in stare sa o bata pe poli Iasi

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Speranța moare ultima!? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Asa este copil scump happy

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Oita, te doare tare, asa-i? laughing
E frumos pe locul 2?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Putza verde eu nu sunt stelist laughing pe tine te doare prostia. of, of de la tine chiar aveam pretentii.si steaua sau fcsb o sa vezi ca o sa se califice cfr sa zicem daca trece de astana va da in play off de echipe mult mai puternice deci tot in europa league o sa cada.winking da totusi sa fii umilita de dudelange mai las-o naibii de treaba laughing.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru Demidol):

Este bine sa fii patriot doar cand este cazul. Noi suntem patrioti ca prostii, ca sa zic asa.

| cfrtobias a răspuns:

3-1 CFR Cluj

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Am vazut bravo lor. felicitarihappy

| mitzok a răspuns:

Sa speram laughing

| TheGentleman a răspuns:

Ai pierdut. Ai băgat mult? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheGentleman):

Nu 20 de lei.