| Razvan3311 a întrebat:

Am zis sa imi iau si eu niste pantaloni scurti dar nu stiu marimile, am 1.62 si 55 de kg ce marime aş avea nevoie?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ce-ar fi ca tu să-i PROBEZI inainte de a lua un L sau...

https://www.sinsay.com/ro/ro/help-size-guide

| Razvan3311 explică (pentru sierra1):

Asta e problema, nu am cum sa ii probez

| sierra1 a răspuns (pentru Razvan3311):

Ai văzut tabelul de mărimi? acolo e răspunsul!

| Razvan3311 explică (pentru sierra1):

Da l-am vazut si iti multumesc big grin

5 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Nimeni nu iti poate zice. Difera compozitia si structura corpului. La kg si inaltimea pe care o ai, cineva poate sa poarte S iar alta persoana XL. Sunt persoane care au pocioarele mai lungi, altele au trunchiul mai lung si membrele mai scurte, sau unul are patratele si altul sunculita si uite asa te trezești ca nu-i ceea ce trebuie. Probeaza in magazin sau cauta tabelul cu marimi de pe site-ul de pe care vrei sa comanzi si vezi unde te situezi.

| Deliadorut a răspuns:

Buna eu la 55 de kg putem 36.38 la pantaloni