| floricicadecolt a întrebat:

Ar fi bine sa se faca putin sport si gimnastica in scoala,in fiecare dimineata,inainte de inceperea orelor, cum se face in alte tari, stiu?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Daca ai dori sa faci gimnasitica poti sa faci acasa la tine.
Eu una nu sunt de acord, daca mai vin si ingetata ( cum e vremea de acum) sigur numai de miscare la aerobic nu imi sta gandul.
Eu una fac miscare acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o faci singur. Desigur tinerii nu au chef, de aceia ar fi un lucru bun.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu plecam cu 6-7 minute inainte de inceperea orelor, si aveam de mers pe jos cam 10 minute. Recomand tipul ala de gimnastica, mai ales cand era inghetat tot. Cum am terminat scoala, am facut burta big grin