| stefanyparis a întrebat:

As vrea sa am niste picioare groase ca ele Rihannei! ce sa fac! mentionez ca vreau un abdomen plat in acelasi timp happy?
funda **

7 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Ea asa are formatul. la fel ca nicky minaj
picioarele vin la pachet cu fundu lor marebig grin
trebuie sa fii negresa sau culturista ca sa ai asa picioare.

| Ali191 a răspuns:

Du-te la sala si alearga pe banda ceea rulanta stii tu happy happy happy Frecventeaza doar citeva antrenamente, DAR NU UITA sa maninci proteina animala inainte de antrenament. Succes, dar sa nu exagerezi ca risti sa te ingrasi prea tare!
P. S. Daca vrei sa ai muschi fa ce ti-am spus mai sus, dar daca vrei sa ai grasime pe picioare maninca glucida inainte de antrenament.
Te-am pupat!

| millyca a răspuns:

Te mai nasti o data!

| millyca a răspuns:

Nu, prima oara am glumit. Orice sport care sa iti dezvolte musculatura picioarelor va da rezultate in timp.

| Sara2 a răspuns:

Rihanna picioare groase? ai innebunit?

| Roxata a răspuns:

Părerea mea ar fi să mergi cu bicicleta. Aşa fac şi eu şi se vede!

| Maui a răspuns:

Multe genoflexiuni. Daca ai si niste gantere de 1.5 - 2 kg, mai bine.