| Andrəi a întrebat:

Astăzi la fotbal jucam cu colegi de la școală, totul bine și frumos pana când am dat o pasa greșită și toți au început cu "Lasă ma ca el e la farul" "Ba dracu te mai lauzi ca ești la faru'" "Faru' ce ai făcut ma?" am călcat pe o minge și alunecasem,toți au început sa rada,am zis ca nu voi mai juca la școală cu ei dacă nu ma vor în echipa, dar tot ei ma aleg sad), la club joc foarte bine, antrenorul îmi zice asta și mai joc și la aia de 2000 eu fiind 2004, la meci când aveam echipa de 2004 și jucam vs 99' spectatorii erau aroganți la 5-0 pentru aia mari, "Hai cu egalarea galbeni" în minutul 60 parca.
Vreau sa lucrez neapărat la psihic pentru ca deja ma enervează ăștia cu uralele lor, voi dacă ați practicat un sport, cum treceati peste jignirile aduse?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Da, bine ca ti-ai dat seama ca trebuie sa lucrezi la psihic.
Toti fotbalistii primesc critici, foarte multe fara rost. Si lui Hazard i se mai spune ca e slab. Si ce? De ce l-ar afecta? Tot printre cei mai buni din lume e si cu, si fara critici. Ignora tot, pur si simplu, fa-ti doar treaba.