| bOdYl a întrebat:

Era un joc frumos cu fotbal dar nu il mai stiu cum se numeste, dar era doar international numai cu tari.dar nu stiu daca din europa sau toate tarile..si cand jucai ori incepeai meciul prin minutul 55 ori de la inceput, si era cu manager mod ceva de genu. si cand marcai un gol iti arata antrenorul, de ex: l`am jucat acum cateva luni jocul. era o mapa mare cu europa si eu aveam echipa Romania. si jucam cu mai multe echipe din europa dar international nu echipe ca arsenal, doar tarii..si cand marcai un gol, il arata pe piturca de pe banca..cam asa imi amintesc plss ajutati`ma dau funda!

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Fifa- are si internationale si cluburi ( la fel la challange mod poti incepe pe la mijlocul meciului, la manager mod iti alegi un club si joci campionat, cupe, etc). Sau Pes( pro evolution soccer) e tot cu fotbal.tongue

| bOdYl explică (pentru Hitback):

Nu avea culuburi, numai internationale si erau numai din europa...

| bOdYl explică (pentru bOdYl):

Cluburi*