| EdiShadow a întrebat:

Baieti! O intrebare prosteasca. A ti mai vazut pe cineva cu caciula la sala? Am vazut multi tipi cu caciula si hanorac si pantaloni scurti, pentru a transpira cat mai mult.

Eu insa vreau sa port caciuala, doar ca sa-mi stea castile bine pe urechi laughing) nimic altceva, fara hanorac.

Vi se pare penibil lucru'asta, pe timp de vara? As futea fi luat peste picior? laughing) MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| ravendem a răspuns:

Foarte penibil laughing

| sonyc3l a răspuns:

Man..ca sa fi luat peste picior cumpara ti casti doape..peace xD

| cristimihailov a răspuns:

De ce nu iti pui o banda pe frunte in felul asta sa iti tina si castile?