| mariandaniel16 a întrebat:

am 16 ani si am o intrebare, mi-a adus maicamea din Italia niste pantaloni scurti stil colanti de baieti, acuma mi-s buni i-am incercat da sunt cam stramti pe corp, si nu stiu ce sa fac sa ii port ce sa fac pe aicea nu am vazut sa se poarte pantaloni scurți colant, dati-mi un sfat!

3 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Trebuie neapărat să-i porți? Atunci ai putea s-o faci atunci când mergi la alergat, sau când mergi cu bicicleta etc.

| maria999 a răspuns:

Hm parerea mea este ca daca te simti bine in ei de ce sa n-i porti. Nu conteaza daca se poarta sau nu important e sa te simti tu bine.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai slabeste! Sunt pantaloni de ciclism sau cum vine aia ca sunt colanti?