| Parlit a întrebat:

Bcaa il luam doar in zilele cu antrenament?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

BCCA-urile mai bine le-ai lua doar in zilele de antrenament, adica nu-i creatina pentru a pastra rezervele de creatinfosfat in continuu, ci doar niste aminoacizi ce sustin cresterea masei musculare. Daca nu te antrenezi, ce sustin?

2 răspunsuri:
| Hopahopa a răspuns:

Eu asa il luam fiindca luam 2 pastile inainte cu o ora de antrenament si inca 1 imediat dupa antrenament

| Nickname1890 a răspuns (pentru DanielPH):

In zilele de pauza din cadrul unei saptamani de antrenament sustin refacerea fibrelor musculare afectate de antrenamente.