| ValeriaMereuta a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. vreau ca intr-o luna sa pot fugi mai repede si sa fac 55 de ridicari a trunchiului in 2 minute. Crede ca este posibil? Si ce ar trebui sa fac ca sa-mi imbunatatesc rezultatele? Multumesc.
Am nevoie de aceste normative pentru a intra la Academia Militara

2 răspunsuri:
| DJsonic a răspuns:

Da este postibile. Cumpara niste suplimente nutritive de preferat creatina iti hidrateaza muschiul si iti da forta. Dar trebuie sa bei foarte multa apa cam 3 l /zi. Bafta.

Răspuns utilizator avertizat